آموزش خرید و فروشآموزش خرید ووچر پرفکت مانی از ما

ابتدا وارد حساب کاربری در سایت میلاد ایکس چنجر شده.

در صفحه اصلی سایت مانند تصویر پایین رو گزینه خرید از ما کلیک کنید

بعد از کلیک کردن بر روی ادامه صفحه انتخاب اسم بانک و شماره کارت باز میشود.مانند تصویر پایین

بعد از کلیک بر روی گزینه ثبت سفارش به درگاه پرداخت وصل خواهید شد مانند تصویر پایین

بعد از پر کردن مشخصات کارت روی گزینه پرداخت کلیک کنید کد برای شما ارسال خواهد شد.مانند تصویر پایین

توجه کنید : به هیچ عنوان از کارتی که برای تایید به ما ارسال نکرده اید و همچنین از کارتی که به اسم شما نیست از سایت خرید نکنید. در صورت مشاهده حساب کاربری شما در صرافی میلاد ایکس چنجر مسدود خواهد شد و پول واریز شده بعد از ۴۸ ساعت برگشت زده خواهد شد‌.

برای ثبت چند کارت بانکی به اسم خودتان با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

در صورتی که واریز شما موفق بوده و کد ووچر به شما ارسال نشده باپشتیبانی سایت در ارتباط باشید و مشخصات واریز را ارسال کنید. ( شماره پیگیری واریز + ایمیلی که در سایت ثبت نام کردید + نام و نام خانوادگی + شماره کارت بانکی + ساعت و تاریخ دقیق )


آموزش فروش ووچر پرفکت مانی به ما

ابتدا وارد حساب کاربری در سایت میلاد ایکس چنجر شده. در صفحه اصلی سایت مطابق تصویر پایین رو گزینه فروش به ما کلیک کنید.

بعد از کلیک روی گزینه فروش به ما تعداد دلاری که برای فروش به ما ارسال میکنید را تایپ کنید مانند تصویر پایین برای به دست آمدن تعداد دلار : مبلغ ریالی ( تومان) را تقسیم بر قیمت روز دلار کنید ( بالای صفحه سایت گذاشته شده است )

بعد از تایپ تعداد دلار رو گزینه ادامه کلیک کنید.مانند تصویر پایین کادر های خالی را با دقت پر میکنید و کد ووچر پرفکت مانی خودتان را در دو کادر خالی پر کرده و در آخر رو گزینه ثبت سفارش کلیک کنید.

دوستان عزیز شماره کارت ۱۶ رقمی و شماره شبا ۲۴ رقمی خودتان را با دقت صحیح تایپ کنید. برای واریز فوری سایت به شما کاربران عزیز شماره حساب ۱۰ رقمی بانک ملت نیاز هستش. واریز به شما کاربران عزیز کمتر از ۲۴ ساعت انجام خواهد شد. بعد از ثبت سفارش برای پیگیری سفارش با آیدی تلگرام پشتیبانی در ارتباط باشید.

توجه داشته باشید برای هر واریز کارت به کارت ۵۰۰ تومان کارمزد کسر خواهد شد و برای هر کاربر در طول ۲۴ ساعت فقط ۲ تراکنش انجام خواهد شد.