حفاظت از اطلاعات شخصیحفاظت از اطلاعات شخصی

● سایت میلاد ایکس‌چنجر صرفا اطلاعات لازم رابرای تکمیل سفارش را از کاربر دریافت می کند. این سایت برای کاربران ایرانی زیر نظر قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. اطلاعات کابران به هیچ وجه به شخص ثالث ارائه نخواهند شد مگر با حکم قضایی یا نامه ای رسمی پلیس محترم فتای جمهوری اسلامی.

● ما اطلاعات مربوط به هر خرید و فروش و هر کاربر را طور جداگانه برای حسابرسی نگهداری می کنیم. کاربر نیز به اطلاعات تاریخی خرید و فروش خود در سایت ما دسترسی خواهد داشت به شرط اینکه هنگام سفارش در سایت لاگین کرده باشد. این اطلاعات به هیچ عنوان به شخص ثالث ارائه نخواهند شد مگر با حکم قضایی و جهت جلوگیری از مقاصد جنایی و خلافکارانه از قبیل پول شویی. خرید و فروش ووچر پرفکت مانی و پرفکت مانی در ایران منعی ندارد و چون هر خرید و فروش دیگری در چارچوب قوانین کشوری و شرعی آزاد می باشد. کاربر خود مسئول نحوه استفاده از محصول خریداری شده خواهد بود و میلاد ایکس چنجر هیچ گونه مسئولیتی را در قبال نحوه خرجکرد ارز الکترونیکی خریداری شده توسط کاربر نمی پذیرد.

● اگر سایت میلاد ایکس چنجر سیاست حفظ اطلاعات خود را تغییر دهد در همین جا به اطلاع کاربران خواهد رساند و کاربران موظف هستند به طور متناوب این قسمت را برای آگاهی از آخرین تغییرات در سیاست حفظ اطلاعات سایت میلاد ایکس چنجر بررسی نمایند.