قوانین

قوانین کلی برای خریدار و مراحل خرید از ما:

۱- در صورتی که نخستین بارهست که میخواهید از ما خرید کنید باید حتما صفحه ثبت نام را در سایت ما تکمیل نمایید.ثبت شماره تلفن ثابت وارسال اسکن کارت ملی و کارت های بانکی مطابق فرم احراز هویت الزامی است .از ارائه خدمات به افرادی که اطلاعات تماس و هویت ایشان احراز نگردد معذوریم. آموزش تصویری احراز هویت در منو سایت گزاشته شده است.

۲- پس از بررسی مدارک (کارت ملی-کارت بانکی) برای فعال سازی نام کاربری ما با شماره تلفن ثابتی که در سایت ثبت کرده اید تماس میگریم .شماره تماس ثبت شده در ثبت نام سایت باید مربوط به محلی باشد که شخص ثبت نام کننده در آنجا ساکن باشد.

۳- معادل ریالی واریزی شما فقط از حساب بانکی پذیرفته می شود که مشخصات صاحب حساب با مشخصات اسکن کارت ملی ارسال شده توسط شخص ثبت نام کننده مطابقت داشته باشد. اطلاعات کاربری و رمز حساب خود در میلاد ایکس چنجر را به هیچ عنوان در اختیار دیگران قرار ندهید.مسئولیت هرگونه سوء استفاده و ثبت سفارش خرید افراد دیگردر پنل کاربری شما با شخص شما می باشد.

۴- بدون اطلاع قبلی به حساب های بانکی و اینترنتی ما پول واریز نکنید.

۵- به منظور جلوگيري از سوءاستفاده هاي احتمالي،پولشویی و دیگر انواع روش های مجرمانه به هيچ وجه مشخصات پرداختي خود را در اختيار ديگران قرار ندهيد! اولين فردي که اطلاعات صحيح پرداخت را ارسال کند، صاحب حساب شناخته مي شود.

۶- از ارائه خدمات به افراد زیر 18 سال معذوریم.

۷- میلاد ایکس چنجر حق خود می داند که پرداختهاي ناشناس و مشکوک را تا روشن شدن هويت واقعی فرستنده پول، به حالت تعليق درآورد و اکانت فرد متخلف را در سایت میلاد ایکس چنجر مسدود نماید.

۸- میلاد ایکس چنجر هیچ مسئولیتی در قبال استفاده نادرست خریدار از پولهای الکترونیکی خریداری شده ندارد. و فقط خدمات خرید و فروش ارائه میکند.

قوانین کلی برای فروشنده و مراحل فروش به ما:

۱- شما فروشنده ی گرامی میتوانید پس از هماهنگی و تکمیل صفحه فروش به ما. واحد پول مورد فروش را به یکی از حساب های الکترونیک ما که درصفحه شماره حساب های ما درج شده واریز کرده و از طریق آیدی تلگرام‌ما اطلاع دهید.

۲- پرداخت از طریق بانک صادرات و بانک ملت صورت میگیرد و در صورتی که مشتری در بانک های دیگر حساب داشته باشد از طریق کارت های عضو شتاب این عمل انجام میگیرد،برای مبالغ فروش کمتر از 50$ - 500 تومان کارمزد کسر میشود.

۳- در صورتی که ما آنلاین باشیم در کمتر از 20 دقیقه به حساب شما معادل ریالی را واریزخواهیم کرد،و در غیر این صورت بین 1 الی 12 ساعت طول خواهد کشید .قوانین این بخش آپدیت خواهد شد. استفاده از خدمات این وب سایت به منزله پذیرش قوانین فوق می باشد.

با ورود به این وبسایت و یا ثبت سفارش در این وبسایت کاربر تایید می کند که تمام قوانین را مطالعه کرده و با آنها موافق است.